image

Dijital Pazarlama strateji hedeflerinizi belirler, buna bağlı olarak hedef kitlenizi tanımlar, hedef pazarı analiz eder, rakiplerinizi inceler, işletmenizin kusursuz bir SWOT analinizi çıkarır, ideal müşteri profilini belirler, ardından dijital pazarlama kanallarını ve potansiyel müşterilerinizin nasıl sizden alışveriş veya size nasıl ulaşabileceğini mümkün kılarız.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
SEM
E-Marketing
İçerik Pazarlama
image
image

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motorları, sizi arayan müşterilerinize ulaşmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Arama motoru optimizasyonu herhangi bir web sitesinin bazı bölümlerine küçük düzenlemeler yapılması değil, tüm sitenin arama motorlarının talep ettiği standartlara getirilmesine yönelik detaylı bir çalışmadır.

Arama motoru optimizasyonuna başlamadan önce sektörünüzü, rakiplerinizi ve sizi analiz ederiz. Ziyaretçilerin arama esnasında kullandıkları anahtar kelimeleri tespit eder bu yönde teknik çalışmalarımızı sürdürürüz.

SEM

Google`ın, hem arama ağında hem de görüntülü reklam ağında yer alabileceğiniz birçok reklam ve kampanya modeli bulunmaktadır. Bu modellerden markanız için en efektif olanları uygulayıp kaliteli trafik ile satış/dönüşüm adetlerinizi artırabiliriz.

Search Reklamlar, Display Reklamlar (GDN), Shopping Alışveriş Reklamları, Remarketing Reklamları, Youtube Reklamları ile her zaman görünür olun.

E-Marketing

Email marketing; müşteriler, aboneler veya iş ortakları gibi harici paydaşlara email göndermeyi içerir. E-mail’ler genellikle tanıtım veya eğitim içeriği sağlar ve insanları bir ürün veya hizmet satın almak için teşvik eder.

Hizmet ve kampanyalarınızı göz alıcı tasarımlar ve çok düşük ücretlerle e-posta adresi mevcut alıcılarınıza ulaştırabilir, farkındalık yaratabilirsiniz.

İçerik Pazarlama

İçerik pazarlama, arama motoru optimizasyonu (SEO) başarısı için son derece gereklidir. İçerik pazarlamasını profesyonel içerik yazarları ile amaca ve sektör müşterilerinize uygun şekilde yaparız, yayınlarız.

Sizi Arayalım!